Home
Vereniging
Historie
Topscorers
Lid worden / afmelden
Organisatie
Bestuur
Clusteractiviteiten
Beleid en Documenten
Teams
Senioren
1
2
3
4
Junioren
JO19-1
JO17-1
JO14-1
Pupillen
JO13-1
JO13-2
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO7-1
7x7 voetbal
Vrouwen VR18+ 1 (7-tal)
Heren 18+1 (7-tal)
Veteranen
Programma
Sponsoren
Activiteiten
Contact
Contact
Support
Nieuwsarchief
Home
Vereniging
+
Historie
Topscorers
Lid worden / afmelden
Organisatie
+
Bestuur
Clusteractiviteiten
Beleid en Documenten
Teams
+
Senioren
+
1
2
3
4
Junioren
+
JO19-1
JO17-1
JO14-1
Pupillen
+
JO13-1
JO13-2
JO11-1
JO11-2
JO10-1
JO9-1
JO9-2
JO8-1
JO7-1
7x7 voetbal
+
Vrouwen VR18+ 1 (7-tal)
Heren 18+1 (7-tal)
Veteranen
Programma
Sponsoren
Activiteiten
Contact
+
Contact
Support
Nieuwsarchief
Programma
Datum
Wedstrijd
Accommodatie
Details
20 mrt. 18:30
Sanderbout JO11-1JM - OVCS JO11-1JM
Sportpark Mijn Zuid
23 mrt. 08:45
OVCS JO8-1 - De Ster JO8-2
Sportpark Ophoven
23 mrt. 08:45
DVO JO7-2 - OVCS JO7-1JM
Sportpark Ophoven
23 mrt. 09:00
ST EVV/RIOS'31 JO9-2 - OVCS JO9-2
Sportpark In de Bandert
23 mrt. 09:05
OVCS JO7-1JM - SJO UBC JO7-1
Sportpark Ophoven
23 mrt. 10:00
OVCS JO9-1 - FC RIA JO9-1
Sportpark Ophoven
23 mrt. 10:00
RKFC Lindenheuvel-Heidebloem Comb. JO10-1 - OVCS JO10-1JM
Sportpark Lindenheuvel
23 mrt. 10:30
Sportclub Susteren JO11-2 - OVCS JO11-2
Sportpark Suëstra
23 mrt. 11:15
OVCS JO11-1JM - De Ster JO11-2
Sportpark Ophoven
23 mrt. 12:00
SHH JO14-2JM - OVCS JO14-1
Sportpark De Wolfsberg
23 mrt. 12:30
OVCS JO13-2JM - Walram JO13-2
Sportpark Ophoven
23 mrt. 13:15
OVCS JO13-1JM - Groene Ster JO13-3
Sportpark Ophoven
23 mrt. 14:30
OVCS JO17-1 - Sittard JO17-2
Sportpark Ophoven
23 mrt. 15:00
De Leeuw JO19-1 - OVCS JO19-1
Sportpark Klingelsberg
23 mrt. 17:00
OVCS vets - BMR vets
Sportpark Ophoven
24 mrt. 11:30
OVCS 4 - Sanderbout 2
Sportpark Ophoven
24 mrt. 11:30
OVCS 3 - SVM 3
Sportpark Ophoven
24 mrt. 14:30
Slekker Boys 1 - OVCS 1
Sportpark Slekker Boys
30 mrt. 12:00
Scharn JO13-4 - OVCS JO13-2JM
Sportpark Scharn
30 mrt. 14:30
ST Hulsberg/VV Schimmert/GSV'28 JO19-1 - OVCS JO19-1
Sportpark Aan de Mesweg
30 mrt. 17:00
OVCS vets - Urmondia vets
Sportpark Ophoven
1 apr. 12:00
GSV'28 3 - OVCS 4
Sportpark Jean Nijsten
5 apr. 19:30
OVCS 18+1 - Urmondia 18+1
Sportpark Molenpark
5 apr. 19:30
OVCS VR18+1 - Passart-VKC VR18+1
Sportpark Ophoven
5 apr. 20:00
SVM 18+1 - OVCS 18+1
Sportpark Molenpark
5 apr. 20:00
GSV'28 VR18+1 - OVCS VR18+1
Sportpark Ophoven
5 apr. 20:30
OVCS 18+1 - Sittard 18+1
Sportpark Molenpark
5 apr. 20:30
OVCS VR18+1 - SVM VR18+1
Sportpark Ophoven
5 apr. 21:30
RIOS'31 18+1 - OVCS 18+1
Sportpark Molenpark
6 apr. 11:00
RKUVC JO14-1 - OVCS JO14-1
Sportpark Langs de Gewannen
6 apr. 12:45
OVCS JO13-1JM - SV Hulsberg JO13-1
Sportpark Ophoven
6 apr. 15:00
OVCS JO19-1 - Bekkerveld JO19-1
Sportpark Ophoven
6 apr. 15:45
Sittard JO17-1 - OVCS JO17-1
Sportpark De Krao
6 apr. 17:00
OVCS vets - SC Leeuwen vets
Sportpark Ophoven
7 apr. 11:30
OVCS 3 - Sporting Sittard'13 3
Sportpark Ophoven
7 apr. 11:30
OVCS 4 - De Ster 4
Sportpark Ophoven
7 apr. 14:30
Sanderbout 1 - OVCS 1
Sportpark Mijn Zuid
13 apr. 11:45
DVO JO13-3 - OVCS JO13-1JM
Sportpark Frans Erkens
13 apr. 13:00
OVCS JO14-1 - De Leeuw JO14-1JM
Sportpark Ophoven
13 apr. 14:30
OVCS JO17-1 - SVC 2000 JO17-2
Sportpark Ophoven
13 apr. 15:00
Weltania JO19-1 - OVCS JO19-1
Sportpark Terworm
13 apr. 17:00
Spaubeek vets - OVCS vets
Sportpark Spaubeek
14 apr. 10:30
Spaubeek 5 - OVCS 4
Sportpark Spaubeek
14 apr. 11:00
Sanderbout 3 - OVCS 3
Sportpark Mijn Zuid
14 apr. 14:30
OVCS 1 - RKAVC 1
Sportpark De Sprunck
19 apr. 19:30
OVCS 18+1 - SVM 18+1
Sportpark De Krao
19 apr. 19:30
OVCS VR18+1 - SVM VR18+1
Sportpark Jean Nijsten
19 apr. 20:00
OVCS VR18+1 - Passart-VKC VR18+1
Sportpark Jean Nijsten
19 apr. 20:30
Urmondia 18+1 - OVCS 18+1
Sportpark De Krao
19 apr. 20:30
GSV'28 VR18+1 - OVCS VR18+1
Sportpark Jean Nijsten
19 apr. 21:00
OVCS 18+1 - RIOS'31 18+1
Sportpark De Krao
19 apr. 21:30
Sittard 18+1 - OVCS 18+1
Sportpark De Krao
20 apr. 10:30
Sittard JO13-3 - OVCS JO13-2JM
Sportpark De Krao
20 apr. 12:00
OVCS JO13-1JM - ST EVV/RIOS'31 JO13-3
Sportpark Ophoven
20 apr. 13:00
ST Rood Groen LVC '01/SJO Heuvelland JO14-1 - OVCS JO14-1
Sportpark Lemiers
20 apr. 14:00
DESM JO17-1 - OVCS JO17-1
Sportpark De Moeësdiêk
20 apr. 15:00
OVCS JO19-1 - Slekker Boys JO19-1
Sportpark Ophoven
21 apr. 11:30
OVCS 4 - SV Hulsberg 3
Sportpark Ophoven
21 apr. 11:30
OVCS 3 - Sittard 3
Sportpark Ophoven
21 apr. 14:30
St Joost 1 - OVCS 1
Tussen de Berken
27 apr. 17:00
OVCS vets - LHC 2 vets
Sportpark Ophoven
10 mei. 19:30
OVCS VR18+1 - GSV'28 VR18+1
Sportpark De Dem
10 mei. 19:30
Sittard 18+1 - OVCS 18+1
Sportpark Burgemeester Smeets
10 mei. 20:00
OVCS 18+1 - Urmondia 18+1
Sportpark Burgemeester Smeets
10 mei. 20:00
OVCS VR18+1 - SVM VR18+1
Sportpark De Dem
10 mei. 20:30
RIOS'31 18+1 - OVCS 18+1
Sportpark Burgemeester Smeets
10 mei. 20:30
Passart-VKC VR18+1 - OVCS VR18+1
Sportpark De Dem
10 mei. 21:00
OVCS 18+1 - SVM 18+1
Sportpark Burgemeester Smeets
11 mei. 09:00
Bekkerveld JO13-3 - OVCS JO13-2JM
Sportpark A gene Bek
11 mei. 11:00
Walram JO14-1 - OVCS JO14-1
Sportpark Oost
11 mei. 12:45
OVCS JO13-1JM - VV Zwentibold JO13-2
Sportpark Ophoven
11 mei. 14:30
VV Zwentibold JO17-1 - OVCS JO17-1
Sportpark Aan de Allee
11 mei. 15:00
OVCS JO19-1 - SCG JO19-1
Sportpark Ophoven
11 mei. 17:00
VV Zwentibold vets - OVCS vets
Sportpark Aan de Allee
12 mei. 11:30
OVCS 4 - Amstenrade 4
Sportpark Ophoven
12 mei. 11:30
OVCS 3 - FC RIA 3
Sportpark Ophoven
12 mei. 14:30
SNA 1 - OVCS 1
Sportpark Montfort